Loading...
Parkingi Lotnisko Pyrzowice

Parking Pyrzowice ALDA

płatność na miejscu

Parking Pyrzowice ALDA jest najdłużej działającym prywatnym parkingiem zlokalizowanym przy katowickim lotnisku. Od terminala dzieli go jedyne 150 m, a dojście z parkingu trwa tylko 4 minuty. Parking przyjmuje samochody osobowe i dostawcze.

Parking w Pyrzowicach zlokalizowany jest na prywatnej posesji z utwierdzoną powierzchnią. Jest to obiekt ogrodzony i oświetlony, dostępny jedynie dla klientów i osób upoważnionych. Pozostawionych samochodów strzeże dodatkowo monitoring – 30 kamer wyposażonych w czujniki ruchu. Parking jest czynny cały rok, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Opłaty za postój na parkingu w Pyrzowicach wynoszą następująco: 1 dzień – 20 zł, 2 dni – 30 zł, 3 dni – 35 zł, 4 dni – 40 zł, 5 dni – 45 zł, 6 dni – 50 zł, 7 dni – 55 zł, 8 dni – 60 zł. Każdy kolejny dzień – +5 zł. Dzień/dobra oznacza 24 godziny. Po przekroczeniu następuje naliczenie kolejnej doby. W sezonie wysokim, czyli od 1 czerwca do 1 września dodatkowa opłata wynosi 5 zł za całość postoju.

Parking ALDA oferuje swoim klientom również możliwość wynajęcia miejsc zadaszonych (wiata) oraz garażowych przy postoju powyżej 7 dni. Koszt usługi – 15 zł za dobę. W związku z dużym zainteresowaniem i ograniczoną miejsc zalecana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Opłatę za parking należy wnieść przy odbiorze samochodu.

Parking ALDA do skorzystania z oferty zaprasza zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, podróżujących w celach turystycznych oraz biznesowych. Jako jeden z nielicznych w okolicy, parking wystawia faktury VAT na życzenie klienta.

Dodatkowym udogodnieniem dla podróżnych są pokoje gościnne, które znajdują się przy parkingu ALDA w Pyrzowicach.

Zgodnie z dewizą na stronie parking ALDA działa Szybko i Niezawodnie!

Informacje o parkingu:

ul. Wolności 86
42-625 Pyrzowice

tel. 32 284 50 38, 787 199 637
e-mail: rezerwacje@parking-pyrzowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *